Bachovy esence - Krízový krém Rescue remedy
14,32 EUR Najnižšia cena, za ktorú sa produkt ponúkal v posledných 30 dňoch pred začatím zľavy. 10,74 EUR

Krízový krém Rescue remedy

  • Skladom:>3 ks
  • Katalógové číslo:3508004
  • Výrobca:Bachovy esence
  • Množstvo:50 ml

Krízový krém Rescue Remedy 30 ml

Vyvážená kombinácia výťažku zo šiestich bylín zbavuje myseľ stresu a upokojuje tak telo aj myseľ. Spoločne s bambuckým maslom a včelím voskom tvoria účinnú ochranu pokožky pred nepriaznivými vplyvmi. Krízový krém môžete bezpečne použiť na upokojenie pokožky po dlhom pobyte na slnku, na ošetrenie ekzémov, pľuzgierov i vyrážok.

Ako krízová esencia funguje?
Produkty radu Rescue Remedy stimulujú v ľudskom tele sebaliečivé sily. Prežívate traumu, vnútorné nepokoj, strach alebo úzkosť? Práve sebaliečivé sily hrajú dôležitú úlohu pri prekonávaní negatívneho vplyvu týchto procesov. Bachovu esenciu, ktorá je iba čistým produktom prírody využijete v širokom spektre nepriaznivých situácií. Preto majte balenie krízovej esencie vždy po ruke. Bez problému ho schováte do kabelky, v priehradke auta alebo v šuplíku pracovného stola. Ako raz spoznáte skvelé účinky krízovej esencie, stane sa súčasťou vašej domácej lekárničky. Esencie Rescue Remedy doceníte predovšetkým v ťaživých okamihoch pri nervovom vypätí, prejavoch fóbií alebo pri záchvatoch paniky. Pomôže vám bojovať proti strachu z lietania, výšok, tmy alebo uzavretých priestorov. Naštartuje vaše sily pri zvýšení nervozity a trémy pri extrémnom vyťažení v škole či práci.

Použitie: Malé množstvo krému aplikujte na postihnutú pokožku a ľahko rozotrite. Používajte kedykoľvek podľa potreby.

Séria Rescue Remedy
Bachove esencie Rescue Remedy sú čistým výtvorom prírody, ktorý pomáha ľuďom prekonávať krízové a traumatické situácie. Kombinácia kvetových esencií pôsobí blahodárne na energetický systém. Vďaka tomu si poradíte s akýmkoľvek šokom, stresovou situáciou, vnútorným strachom alebo napätím. Pomáhajú tak prekonať ťažké životné chvíle a straty.