Epsomská bylinková soľ do kúpeľa - medovka Detail obrázku
2,50 EUR

Epsomská bylinková soľ do kúpeľa - medovka

  • Skladom:>10 ks
  • Katalógové číslo:121004
  • Množstvo:400 g

Epsomská bylinková soľ do kúpeľa medovka 400g

Epsomská soľ (síran horečnatý) sa prirodzene vyskytuje vo vápencových baniach, odkiaľ sa získava. Ide o heptahydrát síranu horečnatého. Obsahuje minerály, ktoré sa výborne vstrebávajú kožou a dajú sa tak ľahko doplniť napríklad relaxačným kúpeľom alebo jemným peelingom celého tela. Prispieva k celkovému upokojeniu a regenerácii organizmu po športovom výkone alebo pri vyčerpaní. Dokáže upokojiť telo aj myseľ.

Medovka

Je obľúbená bylinka v ľudovom liečiteľstve, skvelý antioxidant, podporuje činnosť obehovej sústavy a dýchacieho systému. Je dobre známa pre upokojujúce a relaxačné účinky. Bylinný kúpeľ z medovky je vynikajúcim pomocníkom pri nervovej vyčerpanosti a miernej úzkosti, napomôže uvoľniť organizmus a navodí pozitívnu náladu.

Použitie:

Používa sa najčastejšie na prípravu horčíkového kúpeľa, ale aj na prípravu peelingov, vlasových masiek dokonca aj ako čistiaci prostriedok. Vďaka jej detoxikačným účinkom sa používa pri pečeňovej očiste.

Horčíkový kúpeľ:

Do teplej vody nasypte 1 hrnček epsomskej soli a 20 minút relaxujte. Kúpeľ v epsomskej soli pomáha upokojiť telo aj myseľ. Má blahodárne účinky aj pri nadúvaní, pocite ťažkých nôh. Nezabudnite dodržiavať pitný režim, ktorý podporuje detoxikáciu organizmu.

Starostlivosť o vlasy:

Dodajte vašim vlasom život. Pridajte trochu epsomskej soli ku kondicionéru a vmasírujte do pokožky hlavy. Dôkladne opláchnite. Epsomská soľ dokonale odstraňuje mastnotu z vlasov a vlasy krásne vyživuje a dodáva im objem.

Starostlivosť o pokožku:

Doprajte vašej pokožke prísun minerálov a dôkladný jemný peeling. Stačí do dlane nasypať trochu epsomskej soli a premasírovať pokožku celého tela. Jemný peeling z epsomskej soli podporuje odstránenie odumretých buniek, celkovú očistu a redukciu celulitídy. Výsledkom je jemná a dokonale čistá pokožka.

Upozornenie: Len na vonkajšie použitie. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Skladovanie: skladujte v suchu do 25 ° C

Zloženie: epsomská soľ (99,9+ % MgSO4.7H2O)

Váha: 400g