Bachovy esence - Agresia zo strachu u psa - kvapky Detail obrázku
10,45 EUR

Agresia zo strachu u psa - kvapky

  • Skladom:>10 ks
  • Katalógové číslo:3503004
  • Výrobca:Bachovy esence
  • Množstvo:30 ml

Bachove kvapky Agresie zo strachu u psa

Bachove kvapky - špeciálne pripravená zmes pre zvieratá z originálnych Bachových kvetov. Táto kombinácia je vhodná na agresivitu psa, spôsobenú jeho strachom. Môžete použiť pri strachu z ľudí, iných zvierat, prostredí. Vhodné aj pre úzkostlivých, alebo naopak podráždene a agresívne reagujúcich psíkov na výstavách, pri cestovaní, návšteve veterinára.

 

Bachove kvetové esencie obsiahnuté v kvapkách Agresie zo strachu u psa a ich vplyv na emócie zvieraťa:

Beech - buk – netolerancie, zatvrdnutosť, arogancie, nezmieriteľnosť, neznášanlivosť, pocit izolovanosti a nadradenosti, zarytosť, agresivita.

Cherry Plum - slivka čerešňová - záchvaty hnevu a zúrivosti, pocit veľkého zúfalstva.

Holy - cezmína ostrolistá - žiarlivosť, vzťahovačnosť, podozrievavosť, zlosť, negatívne pocity, sklamanie, pocit nelásky, tvrdé srdce, pomstychtivosť, naschvály, urážlivosť, prchkosť.

Mimulus - kaukliarka škvrnitá - strach zo známych vecí, o existenciu, bolesti, operácie, autorít, zvierat.

Star of Bethlehem - zjedok okoličnatý - šok, bez ohľadu na to, pred ako dlhou dobou k nemu došlo, veľké zľaknutie, kríza, strach.

Vine - vínna réva - dominancia, arogancia, povýšenosť, bezcitnosť, nadradenosť, naháňanie strachu druhým, veľká sebaistota, arogancia, panovačnosť, bezohľadnosť.

 

Dávkovanie:

Liečebná liekovka je najekonomickejším spôsobom dlhodobého užívania esencií. Z takto pripravenej fľaštičky budete psíkovi dávať aspoň 4x denne 4 kvapky buď priamo do tlamičky psíka alebo primiešaním do vody či jedla. Pokiaľ ucítite na psíkovi potrebu užívať ich častejšie, samozrejme môžete. A pretože sa vyrábajú z nejedovatých rastlín, nehrozí predávkovanie ani žiadne vedľajšie účinky.