Bachovy esence - Prestať fajčiť - kvapky v alkalickej vode Detail obrázku
11,73 EUR

Prestať fajčiť - kvapky v alkalickej vode

  • Skladom:>10 ks
  • Katalógové číslo:3602012
  • Výrobca:Bachovy esence
  • Množstvo:30 ml

Bachove esencie - Prestať fajčiť kvapky v alkalickej vode 30 ml

Vďaka alkalickej vode majú kombinované bachove kvapky rýchlejší a silnejší účinok.

Fajčenie je finančne náročný zlozvyk, poškodzuje zdravie nielen toho, kto aktívne fajčí, ale aj celého jeho okolia. Fajčiarovi zapácha z úst a objavuje sa pri ňom žltnutie zubov. Fajčenie zbavuje slobodnej voľby, môže brániť v návšteve rôznych miest, ako sú kiná či divadlá. Keď prestanete fajčiť, obnovíte si normálny životný rytmus a osviežujúci spánok. Vráti sa vyrovnanosť a zabudnutá chuť žiť; stres, úzkosť a vznetlivosť vyvolané abstinenciou sa pozvoľna vytratí. Pokožka a vlasy budú vyzerať zdravšie. A kolísanie hmotnosti, ktoré nastáva v období abstinencie, sa ustáli počas asi troch mesiacov. Táto kombinácia je vhodná pre tých, čo chcú prestať fajčiť – reguluje prejavy a stavy pri odvykaní – upokojuje psychiku – celkový stav mysle.

 

Bachove kvetové esencie obsiahnuté v kvapkách Prestať fajčiť a ich vplyv na ľudské emócie:

Agrimony - Repík lekársky - neschopnosť a nechuť vyjadriť skutočné pocity, zakrývanie problému hranou veselosťou, vyhýbanie sa konfliktu, ignorovanie zlých zážitkov a ich vytesňovanie z mysle, sklony k užívaniu látok, navodzujúcich stav veselí a bezstarostnosti, zakrývanie choroby.

Centaury - Zemežlč lekárska - prehnaná podriadenosť, preťaženie, poníženosť, neschopnosť odmietnuť požiadavky druhých, presadiť sa, ohraničiť sa, vymaniť sa z rodičovských pút, slabá vôľa, nízke sebavedomie, kopírovanie gest a reči „silnejších“, strach z autorít, hanblivosť .

Cherry Plum - Slíva čerešňová - strach zo straty sebakontroly a sebaovládania, ale aj z vnútorného uvoľnenia, záchvaty hnevu a zúrivosti, pocit veľkého zúfalstva, samovražedné sklony.

Elm – Jilm – pocit momentálneho nezvládnutia úlohy, nedôvera vo vlastný výkon, nedostatok síl k určenej práci, prechodná pochybnosť o vlastných schopnostiach, únava, zavalenie zodpovedností najmä vtedy, keď človek sám ostatných presvedčil, že je nenahraditeľný a úlohu mu prerástol cez hlavu.

Impatiens - Netýkavka žľazonosná - netrpezlivosť, prehnané tempo, rozčúlenie z pomalosti druhých, vnútorný nepokoj a napätie, sklon utekať pred sebou samým, hyperaktivita, prchkosť, „tlačenie na pílu“, zbrklosť, veľká potreba nezávislosti.

Walnut - Vlašský orech - všetky zmeny, rozchod, pôrod, menštruácia, prechod, nové zamestnanie, sťahovanie, tehotenstvo, rast zubov, odchod z domu, nástup do škôlky a školy, neschopnosť urobiť dôležitý životný krok, hoci ide o správne životné rozhodnutie.

White Chestnut - Biely gaštan - neustály kolotoč myšlienok, nedostatok koncentrácie, problémy so zaspávaním a spánkom v dôsledku premýšľania, neustále sa vracajúce problémy, nutkavé správanie.

 

Alkalická voda

Živá voda (alkalická) alebo iným slovom zásaditá, má Ph v rozmedzí od 7 do 14. Alkalická voda je z hľadiska zloženia blízka vnútorným tekutinám nášho tela: lymfa, krv, medzibunkové tekutiny. Znamená to, že takú vodu vieme prirodzene lepšie absorbovať. Alkalická voda preukázateľne zlepšuje zdravotný stav organizmu: revitalizuje ho, posilňuje, regeneruje bunky, spomaľuje procesy starnutia, lieči rany, ekzémy, reguluje hladinu vápnika v krvi, má antioxidačné a detoxikačné účinky.

Dávkovanie:

Liečebná liekovka je najekonomickejším spôsobom dlhodobého užívania esencií. Z takto pripravenej fľaštičky budete užívať aspoň 4x denne 4 kvapky buď priamo do úst alebo do akéhokoľvek nápoja. Ak ucítite potrebu užívať ich častejšie, samozrejme môžete. A pretože sa vyrábajú z nejedovatých rastlín, nehrozí predávkovanie ani žiadne vedľajšie účinky.